niedziela, 21 marzec 2021 12:00

LIWIA

Oceń artykuł
(8 głosów)

Witamy serdecznie...

Jesteśmy rodzicami 8 letniej Liwii. Nasza córka od ukończenia roku wykazywała problemy w funkcjonowaniu bardzo odbiega rozwojem od swoich rówieśników Liwia miała wybiórcze jedzenia jaki uwielbiała słodycze, nie reagowała na swoje imię jak i na żadne polecenia nie interesowała się zabawkami książkami jak i nie znała ich przeznaczenia. Liwia wpadała w stany złości agresji i płaczu. Liwia nie sygnalizuje potrzeb fizjologicznych.

Córka była badana i diagnozowana przez wielu specjalistów i żaden nie umiał nam powiedzieć co jest naszej córce jedynie odsyłanie do psychiatry.

Do klinki Algomed trafiliśmy w sierpniu 2020 z nadzieją i optymizmem że ktoś nam pomoże.
Musimy powiedzieć z wielką radością że tu zapaliło się dla nas zielone światełko.

Liwia jest po 3 sesjach prowadzonych przez Pana Jurka i Panią Małgorzatę dietetyk które na dzień dzisiejszy dały duże postępy i efekty. Liwia jest na specjalistycznej diecie prowadzonej sporządzonej przez Panią Małgorzatę wspaniała i bardzo ciepła osobą która wysłuchuje pomaga doradza i dobro dziecka leży jej na sercu.

Na chwile obecna nasza Liweczka reaguje na swoje imię, wykonuje polecenia potrafi się śmiać, zmniejszyły się ataki agresji płaczu, również zaczęła wydawać dźwięki oraz wskazuje troskliwość wobec młodszego brata, zaczęła oglądać książeczki i wskazuje palcem żeby jej mówić co to jest. Liwia zaczęła wskazywać w delikatny sposób potrzeby fizjologiczne okazuje to zdejmowaniem pieluszki, robi się bardziej samodzielna. Wcześniej u Liwii nie występowały takie zdolności. Dzięki dużej współpracy z Panem Jurkiem oraz Panią Małgorzata i naszej mobilizacji motywacji jak i zaleceń, przestrzegania zażywania ziół od Pana Jurka możemy się cieszyć postępami naszego dziecka i super efekty.

Współpraca z Panem Jurkiem i zespołem Algomed to najlepsze co mogło spotkać Liwię.
Nie możemy się już doczekać IV sesji i jesteśmy dozgonnie wdzięczni rodzice Liwii.

Więcej w tej kategorii: LIWIA »

Nasza strona FB

Telefon

+48 509286032

Zespoł ALGOMED

FIZJOTERAPEUTA

mgr Agnieszka Krzemieniecka

PSYCHOLOG

NEUROPSYCHIATRA DZIECIĘCY

TERAPEUCI

Kontakt