czwartek, 24 marzec 2022 12:00

Pozytyw

Oceń artykuł
(2 głosów)

Wpis skierowany jest dla wszystkich opiekunów dzieci rozważających podjęcie terapii w gabinecie Algomed w Świebodzicach.

Bardzo rażą mnie kłamliwe opinie które raz na jakiś czas pojawiają się między innymi na Facebooku lub innych stronach internetowych na temat Pana Jurka.  Nie mogę stać obojętnie gdyż wiem ile mój syn zyskał dzięki pracy którą Pan Jurek i Jego zespół włożyli w mojej drodze do lepszego życia dla mojego dziecka (zapraszam do opisu na stronie Algomed mój synek ma na imię Tomeczek).

Pana Jurka nie trzeba bronić. Jego podopieczni i rodzice którzy przyjeżdżają z całej Polski i Europy swoimi doświadczeniami świadczą za jego wartością. I tu chcę właśnie swoją osoba zapewnić, że Pan Jurek i Jego zespół jest w pełni wiarygodny i warto a nawet zdecydowanie warto podjąć tą próbę by zatelefonować, porozmawiać, umówić się na wizytę i dać szanse sobie i swojemu dziecku na lepszy rozwój. Nigdy nie zgodzę się na nazywanie, kogoś kto wkłada tyle pracy, wiedzy, serca i zaangażowania w pomoc mojemu dziecku, złodziejem, oszustem to są oszczerstw za które osoby wypisujący te bzdury powinni zostać ukarani. Najczęściej kierują się oni głupotą, zazdrością lub swoim interesem i nie do nich ten wpis jest skierowany. Z takimi osobami nie zawarto rozmawiać, a już na pewno nie warto by te osoby kierowały wyborami dotyczącymi zdrowia a czasami życia swoich dzieci.

Pan Jurek nigdy nie obiecywał złotych gór... wręcz przeciwnie. Jego stały tekst brzmi że "po cuda to do kościoła". Już od pierwszego spotkania uczula, że współpraca z Nim to głównie to co robimy w domu. Dbanie o dietę dziecka jest niezwykle ważnym elementem tej terapii, konsultacje z dietetykiem, czasem konsultacje z psychologiem bo trzeba zdawać sobie sprawę, że żyjąc i opiekując się dziećmi bardziej wymagającymi nosimy duży ciężar.

Niektórzy już zniechęcają się przed podjęciem terapii słysząc o konieczności robienia dodatkowego obiadu tylko dla jednego dziecka... tu już można się domyślać, skąd pojawiają się czasem niepochlebne wpisy. Sama korzystam z wielu terapii dla Tomeczka, w tym logopedy, neurologopedy, hipoterapii , terapii w domu, terapii w przedszkolu. Poświęcam dziecku każda wolna chwile... Jeśli kogoś nie stać na poświęcenie czasu swojemu dziecku i oczekuje na cud w wykonaniu Pana Jurka... Zapewne to od niego usłyszy i to będzie koniec współpracy. Pan Jurek woli poświecić swój czas i zaangażowanie w prace z rodzicami którzy są na to gotowi. Jemu nie zależy na pieniądzach a na tym by ze swoją pomocą trafić na podatny grunt. Sama wcześniej czytałam o wielu wielu agitowanych w internecie sposobach które rzekomo pomagają dzieciom... często pomoc ta opierać ma się ma kupnie wielu suplementów diety za bajońskie sumy... u Pana Jurka nigdy nie miałam przymusu kupowania jakichkolwiek suplementów. Wspiera on terapie w oparciu o zioła, które można u niego kupić. Nie weźmie on odpowiedzialności za podanie ziół zakupionych przez rodziców gdzieś w internecie... ja bym tej odpowiedzialności na siebie jako rodzic też nie wzięła. Kupując nawet krem do twarzy czy perfumy kupuje je w znanym źródle... czemu wiec miałabym podawać zioła swojemu dziecku wierząc komuś na słowo honoru... I tu może pojawiać się kolejny powód dla którego niektórzy ludzie dla których,  przepraszam to przykre, najwyraźniej zdrowie ich dziecka nie jest może  jedynym priorytetem wypisują oszczerstwa.

Stwierdzenie w którym ktoś opisuje, ze wokół gabinetu jest monitoring z obawy przed niezadowolonymi rodzicami to już chyba cześć farsy groteskowej. Sama będąc na początku naszej drogi z terapią u Pana Jurka byłam ciekawa innych rodziców i efektów terapii. Pan Jurek wykręcał nr tel do rodziców dzieci będących już w terapii i pozwalał na swobodna rozmowę. Zawsze spotykając się z rodzicami dzieci badanymi przed lub po nas w gabinecie panuje swobodna przyjacielska wręcz atmosfera. Jest swobodny przepływ informacji. I my rodzice chętnie dzielimy się opiniami i spostrzeżeniami. Wiec o tej farsie w opisie o którym mówiłam wole zapomnieć i nie myśleć jakie pobudki go wywołały ale na to by taka głupota ludzka miała odstraszyć choć jednego rodzica który z tej terapii tak jak my mógł by skorzystać nie mogę.  Sama też chętnie dołączę do grona rodziców którzy udzielili mi odpowiedzi na nurtujące mnie pytania gdy ja zaczynałam swoją przygodę z zespołem wspaniałych ludzi w Algomed o których z całym przekonaniem mogę powiedzieć ze stali się moimi Przyjaciółmi.

Panie Jurku, pani Małgosiu czapki z głów. Serdecznie dziękujemy życząc dalej tyle zaangażowania siły dobrego słowa w pomoc mam rodzicom ile wnosiliście w każdej minucie naszych spotkań ze mną i moim synkiem

 

=====================
Mama Tomka
=====================

Więcej w tej kategorii: « Pozytyw Pozytyw »

Nasza strona FB

Telefon

+48 509286032

Zespoł ALGOMED

FIZJOTERAPEUTA

mgr Agnieszka Krzemieniecka

PSYCHOLOG

NEUROPSYCHIATRA DZIECIĘCY

TERAPEUCI

Kontakt