ACUTE to najnowsze innowacyjne i zaawansowane technologicznie urządzenie do leczenia i stymulacji komórek organizmu.

Terapia polega na stymulacji chorobowo zmienionych komórek bardzo słabym prądem zmiennym. Stymulacja ma na celu powrócenie komórek do równowagi fizykochemicznej i energetycznej

Zastosowana w urządzeniu metoda wykorzystuje biologicznie aktywne punkty do pomiaru w obszarze objętym zabiegiem dokonując analizy co kilkaset razy na sekundę. Sztuczna inteligencja dostosowuje parametry tak, aby wysyłany impuls zmusił komórkę organizmu do modyfikacji samej siebie oraz wszystkich narządów do stabilizacji fizykochemicznej, nie doprowadzając do uszkodzenia.

Komputer działa z niezwykłą precyzją zbierając dane, zapisując je i analizując. Nie ma tu mowy o jakiejkolwiek pomyłce. Dzięki temu terapia jest wykonana z niezwykłą precyzją i jest w pełni bezpieczna. Zabiegi są nieinwazyjne i bezbolesne.

Metoda jest bardzo skomplikowana, aby zrozumieć mechanizm działania urządzenia należy zrozumieć podstawowe struktury organizmu ludzkiego jakim są komórki.

Proces regeneracji zachodzi w komórce wskutek stymulacji, poprzez wytwarzanie trójfosforanu adenozyny (ATP), który przechowuje energię komórkową, umożliwiającą funkcjonowanie komórki. Ta z kolei wyzwala naturalny biochemiczny proces zdrowienia organizmu. Proces ten umożliwia regenerację płynów wewnątrzkomórkowych, uzupełnienie poziomu elektrolitów i absorpcję substancji odżywczych. Stymulacja dotyczy syntezy białek, wapna wewnątrzkomórkowego, transportu białek, mikrokrążenia krwi i limfy.

Dzięki wykorzystaniu urządzenia ACUTE regeneracja komórek zachodzi pięciokrotnie szybciej, co niezwykle skraca proces rekonwalescencji. Dodatkowym atutem jest możliwość regeneracji wybranego obszaru komórek narządu bez żadnych skutków ubocznych.

YOATEQ jest urządzeniem medycznym do diagnostyki oraz terapii.

YOATEQ to doskonała konwersja badań w dziedzinie medycznego systemu energetycznego kontrolowanego przez komputerową technologię BESRAC.

Urządzenie jest w stanie zmierzyć aktywność energetyczną obecną w ciele i ocenić odpowiednią ilość przepływu energii do narządów układu biologicznego, aby przywrócić homeostazę - prawidłowe funkcjonowanie organizmu

YOATEQ jest w stanie ocenić bilans organicznej i energetycznej konsumpcji poszczególnych narządów w calu oceny zależności związanych ze zdarzeniami patologicznymi. Po zidentyfikowaniu źródła nierównoważenia energetycznego system określi w pełnej autonomii kryteria odzyskiwania utraconej równowagi w patologii.

Wyrafinowane algorytmy opracowane do pracy w czasie rzeczywistym doprowadzą do zbilansowania energii całego organizmu i powrotu do zdrowia

Nasza strona FB

Telefon

+48 509286032

Zespoł ALGOMED

FIZJOTERAPEUTA

mgr Agnieszka Krzemieniecka

PSYCHOLOG

NEUROPSYCHIATRA DZIECIĘCY

TERAPEUCI

Kontakt